Начинки
 
 
Начинки тортів під замовлення
Гарні, апетитні на вигляд домашні торти потребують смачної начинки. Ми Ваші побажання реалізовуємо! Пропонуємо найпопулярніші начинки тортів. Львівська Майстерня працює так, що всі наші торти з першого разу стають улюбленими ласощами для дітей та дорослих.

Начинка яблучного торта
Торт - Яблучний. Начинка торта: м‘якенький бісквіт, карамелізовані яблука, карамельний баварський мус з корицею та пісочне тісто з корицею.

Начинка медових тортів
Торт - Медовий. Начинки - ніжно шоколадні і м’якенькі медові коржі, крем сметанковий з ірискою.

Начинка торта Захер
Торт - Захер. Начинки: шоколадні + насичені коржі, з двома прошарками абрикосового конфітюру і щиро покритий шоколадною глазур‘ю.

Торт - карамельно-медовий
Торт - карамельно-медовий. Ультра тоненькі коржі. Оздоблений дрібними горішками різного виду.

Торт вершковий бісквіт з шоколадним кремом - Ганаш
Коржі - вершковий бісквіт, просочений лікерним сиропом. Крем - ганаш шоколадний на основі натуральних вершків, з додаванням чорного шоколаду.

Начинки тортів: класичний шоколадний бісквіт, крем - сметанковий
Шматочки класичного шоколадного бісквіту, також може бути ванільний бісквіт; крем - сметанковий. Фрукти можуть бути на будь-який смак - полуниця, банани, персики або ж горішки.

Начинки тортів: класичний ванільний бісквіт, крем - вершково-сирний
Класичний ванільний бісквіт, просочений персиковим сиропом. Крем-мус - вершково-сирний з додаванням шматочків ананаса і персика.

Начинки тортів: шоколадні коржі, крем - вершково-шоколадний
Шоколадні коржі на основі згущеного молока і сметани та вершково-шоколадний крем з додаванням згущеного молока.

Начинки тортів: макові коржі, крем вершково-заварний
Дуже ніжні макові коржі. Ароматний крем вершково-заварний з лимонною цедрою та білим шоколадом.

Начинка торта Малиновий трюфель: Шоколадно-мигдальні коржі. Крем - вершково-шоколадний ганаш.
Торт "Малиновий трюфель". Шоколадно-мигдальні коржі, просочені малиновим сиропом з прошарком малинового мармеладу. Крем - вершково-шоколадний ганаш з додаванням чорного шоколаду.

Начинки тортів: класичниий ванільний бісквіт, просочений фруктовим сиропом.
Класичниий ванільний бісквіт, просочений сиропом фруктовим. Солодкий вершково-заварний крем з кокосово-ананасним присмаком.

Начинки дитячих тортів: молочний бісквіт зі згущеним молоком.
Дитячий торт. Молочний бісквіт на основі згущеного молока з прошарком абрикосового джему. Крем: йогуртово-сирний зі шматочками консервованого персику.

Класичний торт - ванільний бісквіт. Крем-мус - вершковий з маскарпоне.
Класичний торт - ванільний бісквіт, просочений сиропом. Крем-мус - вершковий з маскарпоне та шматочки малини.

Торт на замовлення: медові коржі. Крем - сметанковий.
Медові коржі, щедро перемазані сметанковим та вешковим кремом зі згущеним молоком, з додаванням черносливу. Можна також використовувати курагу або будь-які горішки.

Торт начинка: коржі шоколадно-медові, крем вершково-заварний
Ніжні, м'якенькі шоколадно-медові коржі, просочені вершками та перемазані дуже смачним вершково-заварним кремом на основі згущеного молока.

Торт начинка на основі згущеного молока
Дуже смачний молочний тортик. M'якенькі коржі на основі згущеного молока. Крем - сметанковий зі згущеним молоком.

Торт начинка масляний бісквит
Масляний бісквит та крем-мусс вершковий з чорною смородиною та маскарпоне.

Шоколадний бісквіт. Крем-суфле
Класичний шоколадний бісквіт, просочений кавовим сиропом. Крем-суфле йогуртово-вершковий зі шматочками полуниці. Також можуть бути інші ягоди або будь-які фрукти (ківі, персики, ананаси).

Ванільний бісквіт. Крем-мус
Класичний ванільний бісквіт, просочений цукровим сиропом. Крем-мус на основі свіжозаморожених ягід смородини, натурального йогурту та сиру.

Домашній торт. Крем сметанково-сирний
Дуже ніжний домашній торт. М'якенькі, тонкі коржі, оздоблені сметанково-сирним кремом з додаванням згущеного молока.

Торт шоколадно-апельсиновий
Торт шоколадно-апельсиновий. Коржi-мега шоколадний масляний бісквіт з апельсиновою цедрою, просочені апельсиновим сиропом, по бажанню коржі масляно-лимонного бісквіту. Коржі оздоблені апельсиновим заварним кремом на основі натурального апельсинового фрешу.

Шоколадні начинки тортів
Насичений шоколадний вологий корж, крем-мус на молочних вершках з додаванням справжнього чорного шоколаду та шматочки чорносливу.

Бісквітний торт покритий шоколадною глазур'ю.
Бісквітні коржі, суфле пташине молоко вершково-білкове з додаванням згущеного молока з прошарком смородинового мармеладу, покритий шоколадною глазур'ю.

Кокосово-манговий торт
Кокосово-манговий торт. Начинка: нiжний кокосовий бiсквiт, вершкове суфле з бiлим шоколадом, вершково-мангове суфле та прошарок мангового желе.

Начинка Червоний оксамит
Червоний оксамит. Вологі коржі з легким шоколадним присмаком, оздоблені кремом-чіз на основі ніжного вершкового сиру філадельфія і маскарпоне та перемазаний між коржами ягідним джемом, який надає торту смачну кислинку (в данному випадку - це чорниця).

Начинки тортів з  шоколаду
Три шоколаду. Начинка: основа торта - бісквітний шоколадний корж, три шари суфле вершко-шоколадного з різними смаками: чорного, молочного та білого шоколаду, з додаванням карамельного лікеру.

Багатошаровий торт начинка
Багатошаровий торт. Ванільний бісквіт, просочений лікерним сиропом, шоколадний бісквіт, просочений кавовим сиропом, крем вершково-заварний та шоколадний-заварний, розбавляє солодкий смак тортика легка кислинка вишневого желе. Намащений торт шоколадним ганашем і политий шоколадною глазур'ю.

Шоколадна начинка для торта
Шоколадний Торт. Шоколадні бісквітні коржі, просочені молочним сиропом, крем шоколадно-вафельний, крем-іриска та прошарок з карамелізованих горішків.


Фісташковий бісквіт Dacquoise
Фісташковий бісквіт (Dacquoise). Баварський мус з білим шоколадом, фісташковий бісквіт Joconde, просочені трояндовим сиропом, малинове желе.СМАЧНОГО!Працюємо без вихідних!
Скуштуйте якісний продукт від Майстерні солодкого життя - Tortissimo!
У нас можна замовити торт та іншу домашню випічку до будь-якої оказії.